Cu ce va putem fi de folos?

Contact

Sediul Central : Bd 1 Decembrie 1918, nr 1G, sector 3
Info line 021/9608

Tel:021-624.19.24;  fax 021-255.81.11; e-mail: contact@autoperugia.ro

Showroom: Sos Pantelimon nr 248-250, sector 2
Tel: 021-255.31.80;  fax: 021-255.01.58

Service: Bd 1 Decembrie 1918, nr 1G, sector 3
Tel: 021-624.19.24;  fax: 021-624.19.25

Commercial Manager

Bogdan Iliescu tel: 0722.257.261; e-mail bogdan.iliescu@autoperugia.ro

Sales Manager – Showroom Pantelimon

Gabriela Udrescu tel: 0722.887.112; e-mail gabriela.udrescu@autoperugia.ro

Consilieri vanzari:

Andreea Neca tel: 0722.222.234; e-mail andreea.neca@autoperugia.ro

Catalin Berindan tel: 0723.182.388; e-mail catalin.berindan@autoperugia.ro

Marian Savin tel: 0722.593.349; e-mail marian.savin@autoperugia.ro

Daniel Marin tel: 0723.298.481; e-mail daniel.marin@autoperugia.ro